ZUŠ Třeboň - Základní umělecká škola v Třeboni 

Rok 2014/2015

Absolventi ve školním roce 2014/2015

 Jméno absolventa  Hlavní obor  Pedagog hl. oboru
 HUDEBNÍ OBOR    
Dominika Andrlová I. st. violoncello Lenka Pelouchová
Marta Arnoštová I. st. př. flétna Tereza Roblová
Rozálie Bulová I. st. klavír BcA. Martina Krausová
Michaela Candrová I. st. klavír BcA. Martina Krausová
Marie Elstnerová II. st. klavír Hana Samcová
Terezie Filipová I. st. klavír Hana Samcová
Linda Havránková I. st. zpěv MgA. Stanislava Blažíčková
Jitka Hniličková I. st. klavír Mgr. Jitka Balcarová
Kateřina Hniličková I. st. klavír Mgr. Jitka Balcarová
Anna Jáchimová I. st. klavír Alena Cecílie Kohoutová
Jan Kocanda I. st. akordeon   Hana Samcová
Kateřina Kotrbová I. st. zobcová flétna Petr Graman
Michaela Koubová II. st. klavír Mária Miklošová
Šárka Kubíčková I. st. klavír Ivana Sedlecká
Jana Kučerová I. st. zobcová flétna Lenka Nováková
Karolína Macháčková II. st. violoncello Lenka Pelouchová
Kateřina Macháčková I. st. klavír Ivana Sedlecká
Anna Malechová I. st. klavír Ivana Sedlecká
Sandra Nováková I. st. klavír Ivana Sedlecká
Kateřina Novotná I. st. saxofon Petr Mikulík 
Tereza Oušková I. st. housle         Radka Slaninová
Guadalupe Papáčková I. st. př. flétna Tereza Roblová
Markéta Řimnáčová I. st. klavír BcA. Martina Krausová
Miroslav Spáčil           I. st. kytara Mgr. Jitka Bastlová
Lenka Spurná  II. st. př. flétna   Tereza Roblová
Vít Staněk  I. st. klavír Alena Kohoutová
Kateřina Svobodová I. st. klavír Ivana Sedlecká
  I. st. zobcová flétna Petr Graman
Tereza Šustrová I. st. př. flétna    Tereza Roblová
Alena Vítová  I. st. klavír Alena Kohoutová
Adam Vrchota I. st. housle Roman Dašek
     
 VÝTVARNÝ OBOR    
Rozita Albertová  II. stupeň  Mgr. Vilém Roženský
Anežka Hlinková  I. stupeň  MgA. Matouš K. Řeřicha
Jan Chaloupka    I. stupeň  Mgr. Vilém Roženský
Aneta Karpíšková  II. stupeň  Mgr. Vilém Roženský
Kryštof Říha  I. stupeň  Mgr. Vilém Roženský
Magdaléna Šejvlová  I. stupeň  Mgr. Vilém Roženský

Absolventské koncerty ve školním roce 2014/2015

 
POÚTSTČTSONE
                                          

Novinky e-mailem:

Zadejte Vaši e-mailovou adresu

Ostrava 2019

Gratulujeme akordeonistům a paní učitelce Lence Slaninové!!

více

LDO

Gratulujeme k úspěchům na soutěžích a přehlídkách literárně dramatického oboru!!

více

Tisková zpráva

Krajské kolo soutěže ve hře na akordeon.

více

Krajské kolo v komorní hře s převaho smyčcových nástrojů

Gratulujeme soutěžícím a jejich pedagogům za krásnou reprezentaci naší školy!!

více

Krajská klavírní přehlídka čtyřruční hry

MENE TEKEL

Gratulujeme žákům VO a MgA. Matoušovi Řeřichovi za krásné ocenění!!

více

Výsledková listina krajského kola ve hře na akordeon

Gratulujeme našim žákům a paní učitelce Lence Slaninové a přejeme hodně štěstí do ústředního kola!!

více

Základní umělecká škola v Třeboni

Hradební 24, Třeboň 37901

Identifikátor datové schránky:  kw5jg6b

PODATELNA >>

Ředitel:

MgA. Matouš K. Řeřicha
e-mail: reditel@zustrebon.cz
telefon: 384 722 323

Zástupce ředitele:

Mgr. Jitka Bastlová
e-mail: zastupce@zustrebon.cz

Alena Kohoutová
e-mail: kohoutova@zustrebon.cz

Odloučená pracoviště ZUŠ Třeboň

  • Třeboň, Masarykovo náměstí
  • Lomnice nad Lužnicí
  • Lužnice
  • Suchdol nad Lužnicí
  • České Velenice

 


Partneři školy:

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím