ZUŠ Třeboň - Základní umělecká škola v Třeboni 

Rok 2018/2019

Absolventi ve školním roce 2018/2019

 Jméno absolventa  Hlavní obor  Pedagog hl. oboru
HUDEBNÍ OBOR    
Eva Adamová  I. st. klavír BcA. Martina Krausová
Karolína Beránková  I. st. klavír Mgr. Jitka Balcarová
Ondřej Blažek  I. st. klarinet Miroslav Kůzl
Eva Blažková  I. st. akordeon Lenka Slaninová
Kristýna Čábelová  I. st. sólový zpěv MgA. S. Blažíčková
Alžběta Doňková  I. st. zobcová flétna Adéla Špejtková (T. Roblová)
Edita Dušáková  I. st. klavír Ivana Sedlecká
Tadeáš Dušek  I. st. kytara Mgr. Jitka Bastlová
Radek Frühauf  I. st. zobcová flétna Miroslav Kůzl
Tereza Hanková  I. st. klavír Hana Samcová
Linda Havránková  II. st. zpěv MgA. S. Blažíčková
Tereza Janečková  I. st. příčná flétna Tereza Roblová
Nikola Jůzková  I. st. klavír BcA. Lucie Slaninová
Markéta Kabelová  I. st. klavír Mgr. Jitka Balcarová
Lenka Kanděrová  I. st. akordeon Hana Samcová
Karel Knopp  I. st. baskřídlovka Bc. Petr Graman
Kateřina Kotrbová  II. st. zobcová flétna Bc. Petr Graman
Jana Kučerová  II. st. zobcová flétna Jaroslava Kurzová
Tereza Marková  I. st. zobcová flétna Jaroslava Kurzová
Veronica Marnová  I. st. klavír Mária Miklošová
Aneta Petrů  I. st. klavír Alena Kohoutová
Alžběta Prášilová  I. st. zpěv MgA. S. Blažíčková
Daniel Pršanec  I. st. kytara Jan Havlín
Markéta Řimnáčová  II. st. klavír BcA. Martina Krausová
Darja Sigmundová  I. st. kytara Jan Havlín
Kateřina Svobodová  II. st. zobcová flétna Bc. Petr Graman
Ondřej Šikr  I. st. klavír Mária Miklošová
Adéla Šnorková  I. st. příčná flétna Tereza Roblová
Andrea Šulcová  I. st. akordeon Lenka Slaninová
Soňa Trembulaková  I. st. příčná flétna Tereza Roblová
David Voneš  I. st. klavír BcA. Martina Krausová
Adam Vrchota  II. st. housle Roman Dašek
     
VÝTVARNÝ OBOR    
Alžběta Doňková  I. stupeň Mgr. Vilém Roženský
Eva Dudáčková  I. stupeň Mgr. Vilém Roženský
Edita Dušáková  I. stupeň Mgr. Vilém Roženský
Tomáš Kuta  I. stupeň Bc. Jana Řeřábková
Anita Lhotáková  I. stupeň Mgr. Vilém Roženský
Šárka Sekáčová  I. stupeň Bc. Jana Řeřábková
Štěpánka Šedivcová  I. stupeň Mgr. Vilém Roženský
Adéla Šejvlová  II. stupeň Mgr. Vilém Roženský
Magdalena Šejvlová  I. stupeň Mgr. Vilém Roženský
Andrea Šulcová  I. stupeň Bc. Jana Řeřábková
Martin Šustr  I. stupeň MgA. Matouš K. Řeřicha
Petr Toušek  I. stupeň Bc. Jana Řeřábková
Ema Vopelková  I. stupeň Mgr. Vilém Roženský
     
TANEČNÍ OBOR    
Eva Dudáčková  I. stupeň Vladimíra Strnadlová
Lucie Hinterholzingerová  I. stupeň Vladimíra Strnadlová
Alžběta Jenisová  I. stupeň Vladimíra Strnadlová
Zuzana Jiráková  I. stupeň Vladimíra Strnadlová
Ema Vopelková  I. stupeň Vladimíra Strnadlová
POÚTSTČTSONE
                                          

Novinky e-mailem:

Zadejte Vaši e-mailovou adresu

"Bachovská cesta"

1. ročníku mezinárodní soutěže "Bachovská cesta" se zúčastnily i naše dvě žačky ze třídy paní učitelky BcA. Martiny Krausové. Gratulujeme ke krásné reprezentaci naší školy!!

více

Advent a Vánoce v Třeboni 2019

Základní umělecká škola, Třeboň, Masarykovo nám. 20/I

Masarykovo nám. 20, Třeboň I, 379 01, Třeboň

Identifikátor datové schránky:  kw5jg6b

PODATELNA >>

Ředitel:

MgA. Matouš K. Řeřicha
e-mail: reditel@zustrebon.cz
telefon: 384 722 323

Zástupce ředitele:

Mgr. Jitka Bastlová
e-mail: zastupce@zustrebon.cz

Alena Kohoutová
e-mail: kohoutova@zustrebon.cz

Odloučená pracoviště ZUŠ Třeboň

  • Lomnice nad Lužnicí
  • Suchdol nad Lužnicí
  • České Velenice

 


Partneři školy:

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím