ZUŠ Třeboň - Základní umělecká škola v Třeboni 

Rok 2017/2018

Absolventi ve školním roce 2017/2018

 Jméno absolventa  Hlavní obor  Pedagog hl. oboru
HUDEBNÍ OBOR    
Michaela Beníšková  I. st. kytara Mgr. Jitka Bastlová
Anna Círalová  II. st. klavír Mária Miklošová
Kristýna Čábelová  I. st. klavír Ivana Sedlecká
Romana Čadová  I. st. kytara Mgr. Jitka Bastlová
Vendula Čermáková  I. st. klavír Hana Samcová
Aneta Dvořáková  I. st. sólový zpěv MgA. S. Blažíčková
Eliška Grulichová  II. st. kytara Mgr. Jitka Bastlová
Anežka Hlinková  II. st. akordeon Lenka Slaninová
Gabriela Jandová  I. st. kytara Mgr. Jitka Bastlová
Tereza Janečková  I. st. příčná flétna Tereza Roblová
Tereza Jurašová  I. st. klavír Hana Samcová
David Krbec  I. st. kytara Milan Kýček
Eva Kreglová  I. st. violoncello Bc. Lenka Pelouchová
Dana Krynická  I. st. housle Roman Dašek
Adam Linda  I. st. saxofon Petr Mikulík
Alexander Marn  I. st. klavír Mária Miklošová
Iva Nováková  I. st. kytara Roman Dašek
Kateřina Novotná  II. st. saxofon Petr Mikulík
   II. st. klarinet Petr Mikulík
Karel Pecha  II. st. klavír BcA. Martina Krausová
Vojtěch Pumpr  I. st. akordeon Lenka Slaninová
Šárka Sedláčková  I. st. klavír Ivana Sedlecká
Kryštof Sedlecký  I. st. violoncello Bc. Lenka Pelouchová
Justýna Schiendlová  II. st. housle Roman Dašek
Richard Suchý  I. st. kytara Milan Kýček
Petr Šandl  II. st. klavír Mária Miklošová
Lenka Šubrtová  II. st. klavír Mária Miklošová
Soňa Trembulaková  I. st. klavír Ivana Sedlecká
Tereza Urbanová  I. st. saxofon Petr Mikulík
Vladimír Živný  II. st. akordeon Lenka Slaninová
     
VÝTVARNÝ OBOR    
Diana Čadová  I. stupeň Mgr. Vilém Roženský
Eliška Grulichová  II. stupeň Mgr. Vilém Roženský
David Havránek  I. stupeň Mgr. Vilém Roženský
Anna Katrenčíková  I. stupeň Mgr. Vilém Roženský
Lucie Mašková  I. stupeň Bc. Jana Řeřábková
Anna Palušková  I. stupeň Mgr. Vilém Roženský
Anna Psíková  I. stupeň Mgr. Vilém Roženský
Blanka Alena Telaříková  I. stupeň MgA. Matouš K. Řeřicha
     
TANEČNÍ OBOR    
Eva Buchtová  I. stupeň Vladimíra Strnadlová
Vendula Čermáková  I. stupeň Vladimíra Strnadlová
POÚTSTČTSONE
                                          

Novinky e-mailem:

Zadejte Vaši e-mailovou adresu

Novohradská flétna

Dne 10. 5. 2024 se naše tři žačky účastnily soutěže Novohradská flétna. Gratulujeme ke krásnému umístění a paní učitelce Jaroslavě Šlechtové děkujeme za reprezentaci školy.

více

Vystoupení žáků literárně dramatického oboru

Všichni jste srdečně zváni na vystoupení žáků literárně dramatického oboru!!

více

Mládí a Bohuslav Martinů

Ve dnech 22. 4. - 24. 4.2024 vyrazili naši zpěváci do Poličky, kde proběhla celostátní pěvecká soutěžní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů. Gratulujeme žákům ke krásným umístěním v silné konkurenci!! Zároveň děkujeme paní učitelce MgA. Stanislavě Blažíčkové a panu korepetitorovi Petru Egertovi B.A. za vynikající reprezentaci školy.

více

Ústřední kolo ve hře na klavír

Ve dnech 25. 4. - 28. 4. 2024 proběhlo v ZUŠ Taussigova Praha Ústřední kolo soutěže žáků ve hře na klavír. Naše škola tam měla jedno želízko v ohni v podobě klavírního dua Di Sinistra. Gratulujeme děvčatům ke krásnému umístění a paní učitelce BcA. Martině Krausové děkujeme za kvalitní přípravu jejich svěřenkyň!!

více

Přihlášky do AUK

Již přijímáme přihlášky Akademie umění a kultury Třeboň pro akademický rok 2024/2025 a 2025/2026. Možno stáhnout v odkazu.

více

Základní umělecká škola, Třeboň, Masarykovo nám. 20/I

Masarykovo nám. 20/I, Třeboň I, 379 01, Třeboň

Identifikátor datové schránky:  kw5jg6b

IČO: 60816902

PODATELNA >>

Prohlášení o přístupnosti

Šablony OP JAK ZUŠ Třeboň

Ředitel:

MgA. Matouš K. Řeřicha
e-mail: reditel@zustrebon.cz
telefon: 384 722 323

Zástupci ředitele:

Mgr. Jitka Bastlová
e-mail: zastupce@zustrebon.cz,              bastlova.jitka@centrum.cz

Alena Kohoutová
e-mail: kohoutova@zustrebon.cz

Odloučená pracoviště ZUŠ Třeboň

  • Lomnice nad Lužnicí
  • Suchdol nad Lužnicí
  • České Velenice

 


Partneři školy:

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout