ZUŠ Třeboň - Základní umělecká škola v Třeboni 

Aktuálně

Členství ve spolku od roku 2019

Ke členství ve Spolku rodičů ZUŠ v Třeboni je možné se přihlásit u učitelů, popř. přímo u Výboru spolku (spolekrodicu@zustrebon.cz)

Na členské schůzi 24. října 2018 došlo ke schválení stanov nových, které vejdou v platnost přibližně do konce roku 2018 - přesný datum bude zveřejněn. Zásadní změnou ve stanovách je právě vznik členství. Členem může být jeden rodič nebo zákonný zástupce jednoho nebo více žáků. Tzn. členský příspěvek bude vázán na počet dětí studujících v ZUŠ (nikoli na počet studovaných předmětů, jako to bylo doposud). Členský příspěvek se potom bude platit za každého žáka a od počtu zaplacených členských příspěvků se bude odvíjet i počet hlasů jednoho rodiče nebo zákonného zástupce. Tento systém výběru členských příspěvků bude tedy zahájen současně s platbami školného za druhé pololetí šk.r.2018/2019.

           Děkujeme za spolupráci a v případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na adrese spolekrodicu@zustrebon.cz

 

 

Poslání spolku

Spolek se podílí zejména na:

  • organizování veřejných akcí školy
  • materiální a finanční podpora žáků na akcích školy
  • hrazení účastnických poplatků žáků na soutěžích a přehlídkách
  • podpora ZUŠ Třeboň vybavením hudebními nástroji a finančně nákladnými učebními pomůckami pro jednotlivé obory

Zakoupené hudební nástroje jsou sdružením poskytovány za poplatek 1,- Kč ročně za nástroj na výuku žákům ZUŠ Třeboň. Z fondu jsou rovněž hrazeny platby pro žáky, kteří se účastní celostátních a mezinárodních soutěží, přehlídek a kurzů. Pro absolventy všech oborů kupujeme upomínkové předměty, platíme žákům vstupenky do divadel, na exkurze a částečně přispíváme na výlety za kulturou. Veškeré finanční prostředky z akcí školy jsou vkládány ve prospěch spolku.

Finanční prostředky, které sdružení rodičů získává právě od Vás, rodičů, budou použity výhradně pro Vaše děti a pro Základní uměleckou školu Třeboň.
Proto Vás prosíme o spolupráci a zaplacení příspěvku. Příspěvek se ideálně platí současně s úplatou za vzdělání.

Vážení rodiče, děkujeme Vám jménem Výboru spolku a jménem vedení ZUŠ za Vaše pochopení a finanční podporu, která je pro nás základem pro další modernizaci školy.

Výbor spolku

 

Základní umělecká škola v Třeboni

Hradební 24, Třeboň 37901

Identifikátor datové schránky:  kw5jg6b

PODATELNA >>

Ředitel:

MgA. Matouš K. Řeřicha
e-mail: reditel@zustrebon.cz
telefon: 384 722 323

Zástupce ředitele:

Mgr. Jitka Bastlová
e-mail: zastupce@zustrebon.cz

Alena Kohoutová
e-mail: kohoutova@zustrebon.cz

Odloučená pracoviště ZUŠ Třeboň

  • Třeboň, Masarykovo náměstí
  • Lomnice nad Lužnicí
  • Lužnice
  • Suchdol nad Lužnicí
  • České Velenice
Zavřít

Ve dnech 22. - 24. 11. 2018 se konala mezinárodní pěvecká soutěž v ZUŠ Olomouc Žerotín. Z Jihočeského kraje se zúčastnilo pěvecké oddělení ZUŠ Třeboň pod vedení učitelky MgA. Stanislavy Blažíčkové a ve velké konkurenci a vysoké úrovni soutěže žáci získali významné ocenění. Gratulujeme!!

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím