ZUŠ Třeboň - Základní umělecká škola v Třeboni 

POÚTSTČTSONE
                                          

Novinky e-mailem:

Zadejte Vaši e-mailovou adresu

Hudební nauka

Milí žáci, milí rodiče,

každý týden přidávám pod svůj profil učitele úlohy v rámci výuky hudební nauky. Úlohy nejsou povinné, ale když jste se jednou vydali na cestu hudebníků, nikdy ta trocha teorie neškodí... Všechno probereme společně až se opět uvidíme ve škole. Ale budu ráda, když se pokusíte úlohy vyplnit sami a budu se těšit na Vaše odpovědi na lenka.pelouchova@seznam.cz. 

V učebních materiálech máte i "Hudební deníček", ten Vás bude určitě bavit. Zpívejte si, hledejte písničky.... a ti z Vás, kteří hrají na hudební nástroje, zkuste si písničky zahrát na ten Váš hudební nástroj!! Až se opět uvidíme ve škole, projdeme si společně všechny "deníčky" a zazpíváme si. :-)

Moc se na Vás těší Lenka Pelouchová

 

více

Učební materiály pro kytaristy :-)

Učební materiály v rámci "distančního" studia na profil vložila pro své žáky paní učitelka Mgr. Jitka Bastlová. K dispozici jsou i pro ostatní žáky kytarového oddělení :-)

více

Domácí práce "nejen" výtvarného oboru

Pod profilem pana učitele Mgr. Viléma Roženského jsou vypsány pro jeho žáky návrhy domácí práce. Nic však nebrání tomu, aby se do malování pustili i žáci oboru hudebního, tanečního, nebo literárně dramatického. Budete-li se "nudit", máte všichni možnost se projevit a Vaše domácí výtvor potom přinést ukázat panu učitelovi Roženskému :-)

více

Hudební nauka

Naši milí hudebníci, víme, že naším cílem je, aby hudební nauka nebyla jen pouhou teorií a nudou. Momentální situace nám dává prostor spíše k té teorii.  Proto pokud máte náladu a chuť procvičovat něco málo z hudebního světa, máte po dobu uzavření školy možnost domácí práce. 

více

Základní umělecká škola, Třeboň, Masarykovo nám. 20/I

Masarykovo nám. 20, Třeboň I, 379 01, Třeboň

Identifikátor datové schránky:  kw5jg6b

PODATELNA >>

Ředitel:

MgA. Matouš K. Řeřicha
e-mail: reditel@zustrebon.cz
telefon: 384 722 323

Zástupce ředitele:

Mgr. Jitka Bastlová
e-mail: zastupce@zustrebon.cz

Alena Kohoutová
e-mail: kohoutova@zustrebon.cz

Odloučená pracoviště ZUŠ Třeboň

  • Lomnice nad Lužnicí
  • Suchdol nad Lužnicí
  • České Velenice

 


Partneři školy:

Zavřít

Režim pedagogů „home office“ ZUŠ Třeboň:

NOVÉ ČI AKTUALIZOVANÉ INFORMACE OHLEDNĚ DOMÁCÍ PŘÍPRAVY JE MOŽNÉ NALÉZT POD PROFILEM Mgr. JITKY BASTLOVÉ, MgA. STANISLAVY BLAŽÍČKOVÉ, Bc. LENKY PELOUCHOVÉ a Mgr. VILÉMA ROŽENSKÉHO.

INFORMACE O DOMÁCÍ PRÁCI ZADALI JIŽ POD SVŮJ PROFIL ALENA KOHOUTOVÁ, BcA. MARTINA KRAUSOVÁ, MgA. LUCIE KUKAČKOVÁ, MILAN KÝČEK, MÁRIA MIKLOŠOVÁ, Bc. JANA ŘEŘÁBKOVÁ, MgA. JIŘÍ REZEK, MgA. MATOUŠ ŘEŘICHA, HANA SAMCOVÁ, LENKA SLANINOVÁ A VLADIMÍRA STRNADLOVÁ.

NA WEBOVÉ STRÁNKY JSOU KAŽDÝ TÝDEN VKLÁDÁNY NOVÉ UČEBNÍ MATERIÁLY HUDEBNÍ NAUKY!! KE STAŽENÍ JSOU K DISPOZICI POD PROFILEM PANÍ UČITELKY Bc. LENKY PELOUCHOVÉ, NEBO V ODKAZU PRAVÉ LIŠTY. 

Umožňujeme rodičům a žákům aby pedagogy v době jejich hodin kontaktovali telefonicky, přes sociální sítě (Skype, Facebook, WhatsApp aj.) a informovali se o náplni domácí přípravy.

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY www.zustrebon.cz A FACEBOOK ŠKOLY, KDE VÁS BUDEME INFORMOVAT O DALŠÍCH KROCÍCH 

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím