ZUŠ Třeboň - Základní umělecká škola v Třeboni 

Učební materiály hudební nauky

Učební materiály hudební nauky v období od 18. 1. 2021

PPHV a PHV: Když mrzne až praští.... písnička Peřina v zimě zahřeje, zazpíváme si písničku s xylofonem, zatleskáme si a zadupeme. Co to je notová osnova? Vyrobíme si domeček pro noty. Notová osnova se sněhulákem.

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

Učební materiály hudební nauky v období od 11. 1. 2021

PPHV a PHV:  Moji milí, nemůžeme nevidět, jak sníh zemi proměňuje v pohádkovou říši divů. I když se svět ocitá v turbulencích, příroda je důležitější. Koneckonců pohyb v zasněžené zimní krajině je jednou z nejpřínosnějších aktivit. A já Vám pro tentokrát přispívám také zimní písničkou. Takže se oblečte, zhluboka se nadechněte, uvolněte se a běžte se alespoň na chvilku toulat zimní krajinou a možná si během té vycházky zazpívejte smiley

Písnička Zima tu je, zazpíváme si jí s klavírem, zatleskáme si s ní, namalujeme si písničku.

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

Učební materiály hudební nauky v období od 4. 1. 2021

PPHV A PHV: písnička Novoroční koledování, zazpíváme si písničku, rytmické cvičení u písničky, bicí nástroje u písničky

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

Učební materiály hudební nauky v období od 7. 12. 2020

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

Učební materiály pro PPHV, PHV a HN v období od 30. 11. 2020

PPHV a PHV

Moji milí muzikanti, dnes nás čeká čertovské dovádění. Tak či tak, všichni čerti v našem příspěvku mají důležité poslání. Proměnit vás v šikovné muzikanty. Staneme se součástí čertího reje. K tomu si vyzkoušíme všechny tance, které známe. A to by v tom byl sám čert, aby z toho nevyšlo skvělé čertovské dovádění pro pobavení vaše i vašich blízkých. Ať se vydaří. 

Píseň Rohy, kožich kopyta, zazpíváme si jí s klavírem, čertovské pohybové cvičení

Ćertovské štronzoodkaz na youtube

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

Učební materiály pro PPHV, PHV a HN v období od 23. 11. 2020

PPHV a PHV

Moji milí muzikanti a rodiče, bohužel se s naší skupinou musíme nadále potkávat touto distanční formou.Děkuji všem, kteří mi posíláte Vaše hudební a jiné pozdravy. Těší mě Váš zájem. Je mnoho způsobů, jak se rodiče mohou zapojit se svými dětmi a vy jste toho důkazem. Skvělá věc na hudbě je, že ji máme rádi a každý se může naučit jednoduché interaktivní hry, které si můžeme s dětmi společně zahrát. Pro tentokrát budeme s dětmi cestovat po cizokrajné zemi, kde se lidé mezi sebou domlouvají domorodým jazykem. Všem, kteří se na cestu vydají, přeji hodně radosti a zábavy.

Píseň, video jak píseň zpívat, zpíváme a hrajeme si s vařečkami, zpíváme a hrajeme si s kamínky.

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

Učební materiály pro PPHV, PHV a HN v období od 16. 11. 2020

PPHV a PHV

Žil byl jeden moc hladový a zlý vlk, který se jednoho dne vydal na lov. Když vyšel na lov, uviděl pěknou kachnu plavat na rybníku, na stromě seděla kočka, nad hlavou poletoval ptáček a kolem se procházel chlapec Péťa. Vlkovi se sběhly sliny a …. Vydejte se nyní za statečným Péťou a hladovým vlkem. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11198556134-peta-a-vlk

 • A jak to vlastně dopadlo?
 • Zkus si vzpomenout na 4 zvířátka, která v příběhu vystupují

Hudební zvukové pexeso

Zvukové pexeso může být zajímavou zkušeností pro děti, které už klasické pexeso umějí hrát. Musejí zapojit sluch a potlačit dominantní zrak. Zároveň s válečky netrénují pouze sluch, ale i soustředění. Na výrobu budeme potřebovat:

 • roličky od toaletního papíru (já použila 6 ks)
 • karton nebo čtvrtku
 • tužku
 • kružítko
 • nůžky
 • 2 barevné fixy
 • tavná pistole + náplň
 • v mém případě 3 náplně do roliček (já použila kouličky z alobalu, rýži, fazole)

Výroba pexesa

Za náplň si můžete zvolit co chcete a co zrovna máte doma. Roličky by ale ve výsledku měly vydávat dobře rozlišitelný zvuk.       

 • Jako první se děti se zvuky seznamují. Zkoumají je a můžou popisovat, co slyší. 
 • Mohou zkoušet chrastit v různé intenzitě. Mohou zjistit, že třeba fazole mohou chrastit potichu i nahlas.
 • Mohou seřadit zvuky od nejtiššího po nejhlasitější.
 • Dospělý může zpívat písničku a dítě podle nálady zpěvu může volit vhodný váleček a píseň doprovázet.

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

 

Učební materiály pro PPHV, PHV a HN v období od 9. 11. 2020

PPHV a PHV

Shůry přišla zpráva, že stejně jako loni, i letos k nám tento měsíc zavítá svatý Martin snad na bílém koni, snad na grošované kobyle. Pro všechny, kdo ho chtějí přivítat, a z plných plic si zazpívat, je tady píseň o Martinovi. Společně si jí zazpíváme s paní učitelkou.

Rytmická cvičení: 1. cvičení, 2. cvičení, 3. cvičení

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

Učební materiály pro PPHV, PHV a HN v období od 2. 11. 2020

PPHV a PHV

1. zazpíváme a zacvičíme si

2. výroba hudebního nástroje: pomůckynávod, jak na nástroj hrát.

3. písnička Čas

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

Přihlášení na online výuku

Vážení milí, žáci a rodiče,

po kliknutí na níže přiložený odkaz se přihlásíte v aplikaci Teams na dle svého ročníku a rozvrhu do hodin Hudební nauky.

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_Y2JiYWNmNjEtNGMwMS00YTRmLWJjZWYtMjVmOWRlYmUzNTg0%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%2229b86510-62b9-4971-bd2f-966203c95439%22%2c%22Oid%22%3a%222e03a35c-2556-445d-ae33-e9f49f593715%22%7d

Učební materiály pro PPHV, PHV a HN v období od 19. 10. 2020

PPHV a PHV, materiály na výrobu hudebního nástroje, postup výroby hudebního nástroje

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

Učební materiály pro PPHV, PHV a HN v období od 12. 10. 2020

Moji milí muzikanti a rodiče, máme před sebou opět několik dnů, ve kterých se bohužel nemůžeme společně setkávat. Já se vám ovšem nikam neschovávám....:-). Prozatím přicházím "na návštěvu" prostřednictvím našeho školního webu. V tuto dobu ještě nevíme, jak dlouho se tímto způsobem budeme setkávat. Naše škola právě řeší i jiné způsoby komunikace (Teams). Proto prosím sledujte  web ZUŠ, kde budou průběžně podávány další informace. Pro tento týden (12. 10. - 16. 10. 2020) jsou zde zadány materiály pro všechny ročníky hudební nauky a phv. Přeji vám všem pevné zdraví.

Lenka Pelouchová

Učební materiály naleznete po kliknutí na název učební skupiny.

PPHV

PHV

1. ročník, posuvky

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

Učební materiály pro PPHV, PHV a HN v období od 30. 9. 2020

PPHV - úloha, nahrávka zvuky a tóny

PHV - úloha, nahrávka vysoké a hluboké tóny

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

1. 6. - 7. 6. 2020

Milí muzikanti, hudební nauka bude do konce školního roku probíhat už pouze distanční formou. Půjde tedy nadále o samostatné procvičování již probrané látky pomocí pracovních listů a jiných pomůcek, které jsem pro vás dosud na stránky každý týden vkládala.

Každý týden jste se mohli těšit na mé pozdravy z hudební nauky (pracovní listy, hry, odkazy, interaktivní procvičování – vše, co vám může pomoci k opakování a upevnění látky). Tento týden vkládám poslední materiály.

Někteří z vás využili nabídky a kontaktovali mne – moc chválím za aktivitu. Skutečně si vážím toho, že mi posíláte emaily a zprávy s vyplněnými prac. listy, fotky …. Zvláště děkuji rodičům, protože na vás dohlíží a vedou vás k tomu, abyste na hudební nauku nezapomínali. Věřte, že mi nešlo o to zahltit vás náročným učivem, ale jde mi o to zůstat v kontaktu s vámi a s hudební teorií, která jak už víme, může být i zábavná. Ti, kteří využili nebo ještě využijí naší nabídky hudebních nauk, nechť mi prosím také napíšou email (lenka.pelouchova@seznam.cz), sms , WhatsApp (606 838 179). Můžete posílat fotky, vypracované listy, nebo jen váš názor na to, co se vám nejvíce líbilo, co vás nejvíce zaujalo atd. Stačí vybrat jednu aktivitu. Je to úplně nová situace, která mi přináší i jinou zpětnou vazbu než při výuce ve škole.

Všechny vás moc zdravím L. Pelouchová

 

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. a 5. ročník

25. 5. - 31. 5. 2020

Milí hudebníci, důležitá informace pro vás, kteří navštěvujete hudební nauku a přípravnou hudební výchovu je, že do konce školního roku bude naše výuka probíhat pouze touto distanční formou. Bohužel, podmínky, které vydalo ministerstvo, bychom nebyli schopni reálně splnit. Naše výuka probíhá z většiny ve velkém počtu dětí, náplní hodiny není pouze teorie za stolem, ale především si teorii ověřujeme hravou formou, potřebujeme pohyb a kontakt a využití hudebních nástrojů a jiných pomůcek atd.  Z těchto důvodů nejsme schopni zajistit výuku prezenční formou. Materiály a cvičení k hudební nauce najdete i nadále zde na webu školy.

 

Pro skupinu PHV a 1. ročníků jsem připravila kartičky s hudebními pojmy. Zkus přiřadit k sobě dvojice, které spolu souvisí (můžeš spojit čarou, nebo označit stejnou barvou, nebo rozstříhat a seskládat).

Kartička 1

Kartička 2

Kartička 3

1. ročník – Písnička v notách – písničku si vytiskni, vystřihni podle vodorovných čar a pak na jednotlivé takty. Bude-li to možné, zkus si písničku zahrát na nástroj, přečti si noty. Zvládneš určit, která nota je nejnižší a která nejvyšší? Kolik taktů má písnička? Kolikrát je v písničce nota g1? Koukni se na druhý takt – kolikrát se tento takt v písničce opakuje? V závorce najdeš odpovědi – ale jsou úmyslně napřeskáčku (4, 16, a1, d1, 19).

 

2. ročník – hudební skládačka- vytiskni a rozstříhej list na dílky, které jsou vyznačeny. Tvým úkolem je poskládat obrázek v co nejkratším čase, určit název hudebních nástrojů a zařadit je do skupiny (např. housle – strunný – smyčcový).

 

3. – 5. ročník – hudební křížovka – vytiskni a vystříhej jednotlivá písmena. Tvým úkolem je skládat z písmen křížovku – hudební pojmy (v hodinách hrajeme jako hudební scrable). Podstatou je, aby vodorovně i svisle nevznikly dvě nebo tři písmena vedle sebe, které nic neznamenají.

A                                            B                             N

L              E             G            A             T             O           

T                                             S                             T

                                                               T             A             K             T

Křížovka 1

Křížovka 2

Křížovka 3

Křížovka 4

18. 5. - 24. 5. 2020

Milí muzikanti, mnozí z vás tento týden začínají opět navštěvovat naši školu. Hudební nauka je vyučována zatím stále touto dálkovou formou. A tak i pro tento týden nabízím tyto materiály:

PHV

Hudební ZOO

https://www.youtube.com/watch?v=76NWo7OrveY

 

1. ročník

Doplň noty a názvy not.

 

2. ročník

Vybarvi obrázek podle hodnoty not a pomlk.

 

3. – 5. ročník

Cvičebna not – procvičuj soutěžní formou své hudební znalosti. Kdo by si tyto znalosti potřeboval před samotnou hrou znovu osvěžit, má možnost (Noty v jednotlivých oktávách)

http://cvicebna.zusbustehrad.cz/?fbclid=IwAR34YOfbCE3ypvXs3GXrS5uE9FCfTEX0iWLTJWeflYaYzbRoC9JUcfEt4aQ

11. 5. - 17. 5. 2020

Naši milí muzikanti, částečně se začíná rozjíždět výuka v naší škole, a tak mnozí z vás pídí po informacích, jak to bude s výukou hudebních nauk. Postupně se začíná vyučovat pouze individuální výuka. Proto naše hudební nauky pojedou zatím nadále touto distanční formou.

Proto i tento týden dávám k dispozici vyzkoušet si hravé úkoly, které vás jistě potěší a zároveň něco naučí.

PHV – 3. ročník – HUDEBNÍ SKRÝVAČKY

 (Najdi ve větách ukrytá slova, týkající se daného hudebního tématu)

Skrývačky

Výsledky

 

4. – 5. ročník – HUDEBNÍ HRY (přetáhněte odpovídající pojmy na sebe, aby při správné odpovědi zmizely)

Dějiny hudby

https://quizlet.com/291543285/match

 

Durové a mollové stupnice (jejich předznamenání)

https://quizlet.com/278879145/match

https://quizlet.com/292420504/match 

4. 5. - 10. 5. 2020

Naši milí muzikanti, máme za sebou již několik týdnů bez školy (tedy bez docházení). Škola se ale nikam neschovala a tak přichází na návštěvu přímo k vám domů.  V tuto dobu ještě nevíme, jak dlouho s vámi doma zůstane.

Tento týden vás navštíví písnička (1. – 5. ročník) Na našem dvoře. Práce s touto písničkou je rozdělena podle ročníků. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, použijte svůj notový sešit, kde byste měli vše nalézt.

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. + 5. ročník

Poslech písničky naleznete zde:

https://www.youtube.com/watch?v=kxuVpxsq2kA

 

Samozřejmě opět myslím také na naše nejmladší (PHV), kterým posílám veselé zpracování Malé noční hudby.

https://www.youtube.com/watch?v=ETSdeb-YK4s&feature=youtu.bemailto%3Ahttps%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DETSdeb-YK4s&feature=youtu.be

 

A ještě hudební večerníčkové hádanky.

https://www.youtube.com/watch?v=Ulo-ND2SIq0

 

27. 4. - 3. 5. 2020

Milí muzikanti, tento týden dostáváte nabídku na odkazy, ve kterých je jasně a srozumitelně vysvětlen základ – délka not, trvání a délka taktů, noty a rytmus. Je to taková „první pomoc“ v základech hudby.

https://www.youtube.com/watch?v=x0HNRxWQ5uI

https://www.youtube.com/watch?v=AUJuMZQT5w4

Vzhledem k tomu, že Česká televize v sobotu 25. dubna od 20:00 živě vysílala další benefiční koncert nazvaný Pomáháme s Českou filharmonií, přikládám odkaz na celý tento koncert. Udělejte si alespoň trošičku času a poslechněte si ….. stojí to fakt za to!

https://art.ceskatelevize.cz/360/primy-prenos-ceska-filharmonie-opet-pomaha-94znG

Během tohoto koncertu vystoupili pod taktovkou dirigentů Jakuba Hrůši a Václava Lukse sólisté Radek Baborák, Ivo Kahánek, Josef Špaček, Jiří Vodička, Jan MráčekAleš Bárta. Doprovodili je hornisté České filharmonie a PKF – Prague Philharmonie plus smyčcové sekce České filharmonie a barokního orchestru Collegium 1704.

V prázdné Dvořákově síni pražského Rudolfina zazněly – v komorních aranžích – skladby Antona Brucknera, J. S. Bacha, H. L. Hasslera, Antonína Dvořáka, Antonia Vivaldiho, Camilla Saint-Saënse, Leoše Janáčka a Felixe Mendelssohna-Bartholdyho. Během koncertu platila přísná hygienická opatření, aby byl bezpečný pro všechny zúčastněné. Účinkující dodržovali doporučené odstupy, moderátor a účinkující nevstupovali na pódium stejnými dveřmi, televizní štáb používal respirátory. Přenos umožnila vyspělá digitální technologie včetně dálkově ovládaných robotických kamer instalovaných ve Dvořákově síni v průběhu minulé sezony.

20. 4. - 26. 4. 2020

Milí hudebníci,

opět se s vámi setkávám a to v hravém duchu. Pro ty nejmenší z našich hudebkových skupin zprostředkovávám pořad České televize a to předmět "Hudebka". Na tomto odkazu máte možnost vidět milou lektorku Orffovy společnosti Karolínu Řepovou, která vždy přichází s nádhernými nápady. Písnička Kuchyňská kapela je tu vypracovaná všemi možnými způsoby - přehledně, hravě, se spoustou nápadů. Už teď se velmi těším, že si ji společně také užijeme.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/13394657013-ucitelka/12810-hudebka/

 

S vámi staršími se podělím o naši známou hru Dobble. Využíváme ji v našich hodinách. Pokud tedy máte možnost vytištění, je vám k dispozici. Užijte si hru se svými nejbližšími. Také ještě odkazuji na hru, která se podobá naší oblíbené "šibenici".

https://www.youtube.com/watch?v=k3zB7jMtye8&t=90s

14. 4. - 19. 4. 2020

Milí muzikanti,

dnes dostáváte nabídku poslechového kvízu. Myslím, že právě poslech hudby je pro nás všechny v dnešní době jednou z možností příjemné relaxace. Doufám, že bez ohledu na styl hudby, který vyznáváte, si ji náležitě užijete. Starší ročníky si jistě poradí ( s většinou skladeb jsme již pracovali), mladší ročníky se o to také mohou pokusit a pokud budou mít rodiče chuť, možnost a čas, můžou si ty krásné chvíle užít s vámi. Kontrolu si provedete sami (příští týden budou k dispozici správné odpovědi).

Může také vyzkoušet hudební hádanky - poznáš lidové písničky dle obrázků? Správné odpovědi najdete ve spodní části přílohy.

Pokud vás zaujaly kvízy z minulého týdne (6. 4. - 10. 4.), můžete si nyní ověřit vaše odpovědi.

6. 4. - 10. 4. 2020

Milí muzikanti, přicházím s další možností, kdy máte šanci vyzkoušet a " oprášit svoje vědomosti". NEJEN pro ty nejmenší z nás ( PHV, 1. ročník, 2. ročník ......) je tu připraven Hudební deníček - můžeš si zde zapisovat, malovat, dále tvořit atd. Bylo by moc fajn, až se opět sejdeme, prohlédnout si deníčky navzájem. A vy starší - řešení všech kvízů zašlu v dalším příspěvku do našich  nauk. Přeji vám všem pěkné velikonoce... L. P.

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4+5. ročník

Hudební deníček

30. 3. - 5. 4. 2020

Moji milí muzikanti, opět dávám k dispozici něco málo k naší hudební teorii. Můj cíl a přání je, aby vám hudba dávala radost a potěšení v těchto pro nás všechny nezvyklých časech. Děkuji vám za čas, který věnujete domácímu muzicírování a té troše teorie a dalším uměleckým činnostem a za milé zprávy, které mi posíláte.

NEJEN pro PHV a 1. ročník

Hudební pexeso

Skrývačky

NEJEN pro 2. A 3. ročník

Podívej se na pořad Hudební perličky

https://decko.ceskatelevize.cz/hudebni-perlicky

Zvládneš si odpovědět na tyto otázky?

Antonín Dvořák

Jak se jmenuje skladba, k níž získal A. D. inspiraci z rytmu jedoucího vlaku?

Na jaké hudební nástroje uměl A. D. hrát?

Jak se jmenuje jeho nejznámější symfonie?

Bedřich Smetana

Co je to symfonická báseň?

Jak se jmenuje cyklus symfonických básní B. Smetany?

Pro koho (co) skládal svá díla?

Jaká známá písnička se objevuje v jeho skladbě?

NEJEN pro 4. a 5. Ročník

https://decko.ceskatelevize.cz/hudebni-perlicky

V pořadu Hudební perličky si klikni na „hudební kolotoč“. Tvým úkolem je roztočit kruh (tím si vylosuješ hudební ukázku), zazní krátká melodie ze skladby známého skladatele a musíš si ji zapamatovat. Dle sluchové paměti ji v perličkách vyklikej (nastav tlačítka tak, aby to znělo jako v hudební ukázce).

Vyzkoušej si také „hudební kvíz“. Všechny odpovědi najdeš v pořadu P. Šporcla Hudební perličky anebo se ti na samém konci ukážou správné odpovědi.

23. 3. - 29. 3. 2020

KŘÍŽOVKY

Milí žáci, v následujících odkazech naleznete další úlohu v rámci hudební nauky. Kdo z Vás zvládne vyluštit křížovku pro svůj ročník, může se pokusit luštit i u ročníků vyšších :-)

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

16. 3. - 22. 3. 2020

Naši milí hudebníci, víme, že naším cílem je, aby hudební nauka nebyla jen pouhou teorií a nudou. Momentální situace nám dává prostor spíše k té teorii.  Proto pokud máte náladu a chuť procvičovat něco málo z hudebního světa, máte po dobu uzavření školy možnost domácí práce. Stačí kliknout na odkaz ročníku do kterého chodíte :-)

1. ročník 

2. ročník

3. ročník

4. ročník 

5. ročník

 

 

POÚTSTČTSONE
                                          

Novinky e-mailem:

Zadejte Vaši e-mailovou adresu

Učební materiály PPHV, PHV a HN

Byly přidány učební materiály PPHV, PHV a hudebních nauk pro týden od 18. 1. 2021.

více

Nahrávky žákyň pěveckého oddělení

V následujícím odkaze se můžete podívat na naše žákyně pěveckého oddělení ze třídy paní učitelky MgA. Stanislavy Blažíčkové. 

více

Miniturné VIII.

Milí rodiče, milí žáci, příznivci naší třeboňské ZUŠky,
jelikož jsme letos nemohli absolvovat naše tradiční Miniturné naživo, rozhodli jsme se pro verzi online. Na následujícím odkazu se můžete podívat tzv. CO-Miniturné.  
Děkujeme všem, pedagogům i jejich žákům, co se na tom našem ZUŠkovém "filmu" podíleli. 
Přejeme Vám klidné a pohodové vánoční svátky a jen to nejlepší a s úsměvem do roku 2021.
Kolektiv pedagogických i nepedagogických pracovníků ZUŠ Třeboň :-)

https://youtu.be/teaPdeIjufA

ZUŠkový "bazárek"

Místo pro Vaše inzeráty!

více

Přihlášení na výuku do VO - skupiny Jany Řeřábkové

Vážení milí, žáci a rodiče,

po kliknutí na níže přiložený odkaz se přihlásíte v aplikaci Teams na dle svého ročníku a rozvrhu do hodin Výtvarného oboru Bc. Jana Řeřábková.

S přátelským pozdravem a přáním pevného zdraví.

Ředitel ZUŠ Třeboň MgA. Matouš Řeřicha

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_ZjAyYTYxYTktZmE1MC00ZmE0LTlmN2MtZWU2MGM3OTQ1MTVm%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%2229b86510-62b9-4971-bd2f-966203c95439%22%2c%22Oid%22%3a%22c2adf82a-3dd7-4ab0-8879-9bdc98550568%22%7d

 

Přihlášení na výuku HUDEBNÍ NAUKY

Vážení milí, žáci a rodiče,

po kliknutí na níže přiložený odkaz se přihlásíte v aplikaci Teams na dle svého ročníku a rozvrhu do hodin Hudební nauky.

S přátelským pozdravem a přáním pevného zdraví .

Ředitel ZUŠ Třeboň MgA. Matouš Řeřicha

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_Y2JiYWNmNjEtNGMwMS00YTRmLWJjZWYtMjVmOWRlYmUzNTg0%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%2229b86510-62b9-4971-bd2f-966203c95439%22%2c%22Oid%22%3a%222e03a35c-2556-445d-ae33-e9f49f593715%22%7d

Přihlášení na výuku TANEČNÍHO OBORU

Vážení milí, žáci a rodiče,

po kliknutí na níže přiložený odkaz se přihlásíte v aplikaci Teams na dle svého ročníku a rozvrhu do hodin Tanečního oboru.

S přátelským pozdravem a přáním pevného zdraví.

Ředitel ZUŠ Třeboň MgA. Matouš Řeřicha

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_OWExZDExZTctNDJhMS00NTdlLWFlZmItNmViN2Y1NGFlMGE1%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%2229b86510-62b9-4971-bd2f-966203c95439%22%2c%22Oid%22%3a%220e5d4b10-8161-4d28-a1e4-036e12058d93%22%7d

Základní umělecká škola, Třeboň, Masarykovo nám. 20/I

Masarykovo nám. 20/I, Třeboň I, 379 01, Třeboň

Identifikátor datové schránky:  kw5jg6b

PODATELNA >>

Prohlášení o přístupnosti

Ředitel:

MgA. Matouš K. Řeřicha
e-mail: reditel@zustrebon.cz
telefon: 384 722 323

Zástupci ředitele:

Mgr. Jitka Bastlová
e-mail: zastupce@zustrebon.cz,               bastlova.jitka@centrum.cz

Alena Kohoutová
e-mail: kohoutova@zustrebon.cz

Odloučená pracoviště ZUŠ Třeboň

 • Lomnice nad Lužnicí
 • Suchdol nad Lužnicí
 • České Velenice

 


Partneři školy:

Zavřít

BYLY PŘIDÁNY UČEBNÍ MATERIÁLY PRO PPHV, PHV A HUDEBNÍ NAUKY NA OBDOBÍ OD 18. 1. 2021.

NA SVISLÉ LIŠTĚ NALEZNETE PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE K VÝUCE hn, to, vo!!

Vážení milí rodiče, žáci,

i na přelomu roku jsem opět nositel nedobrých zpráv. Bohužel, jak už asi všichni Ze sdělovacích prostředků víte, od pondělí 4. 1. 2021 dle nařízení vlády ČR musíme opět nastoupit na distanční způsob vzdělávání ve všech oborech. Výuka žáků základních uměleckých škol probíhá distančním způsobem. Pedagogové školy vás budou kontaktovat – scénář výuky je totožný tomu z podzimu. Výuka skupinových oborů bude probíhat přes aplikaci Teams na odkazech, které již máte uloženy z předešlé doby. V oboru hudebním – dle rozvrhu a po domluvě s třídním pedagogem ve stejných programech a aplikacích, způsobem stejným jako na podzim. S pozdravem v naději pro lepší budoucnost MgA. Matouš Řeřicha

Milí rodiče, milí žáci, příznivci naší třeboňské ZUŠky, jelikož jsme letos nemohli absolvovat naše tradiční Miniturné naživo, rozhodli jsme se pro verzi online. Na následujícím odkazu se můžete podívat tzv. CO-Miniturné: https://youtu.be/teaPdeIjufA Děkujeme všem, pedagogům i jejich žákům, co se na tom našem ZUŠkovém "filmu" podíleli. Přejeme Vám klidné a pohodové vánoční svátky a jen to nejlepší a s úsměvem do roku 2021. Kolektiv pedagogických i nepedagogických pracovníků ZUŠ Třeboň :-)

 

Milí rodiče, milí žáci, příznivci naší třeboňské ZUŠky,
jelikož jsme letos nemohli absolvovat naše tradiční Miniturné naživo, rozhodli jsme se pro verzi online. Na následujícím odkazu se můžete podívat tzv. CO-Miniturné.  
Děkujeme všem, pedagogům i jejich žákům, co se na tom našem ZUŠkovém "filmu" podíleli. 
Přejeme Vám klidné a pohodové vánoční svátky a jen to nejlepší a s úsměvem do roku 2021.
Kolektiv pedagogických i nepedagogických pracovníků ZUŠ Třeboň :-)

MINITURNÉ VIII.Milí rodiče, milí žáci, příznivci naší třeboňské ZUŠky,
jelikož jsme letos nemohli absolvovat naše tradiční Miniturné naživo, rozhodli jsme se pro verzi online. Na následujícím odkazu se můžete podívat tzv. CO-Miniturné.  
Děkujeme všem, pedagogům i jejich žákům, co se na tom našem ZUŠkovém "filmu" podíleli. 
Přejeme Vám klidné a pohodové vánoční svátky a jen to nejlepší a s úsměvem do roku 2021.
Kolektiv pedagogických i nepedagogických pracovníků ZUŠ Třeboň :-)

 

 

 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím