ZUŠ Třeboň - Základní umělecká škola v Třeboni 

Mgr. Michaela Kajerová

V ZUŠ Třeboň vyučuje předměty literárně dramatického oboru.

Vystudovala filologii a základy společenských věd na pedagogické a filozofické fakultě OU a dramatickou výchovu na DAMU. Pravidelně se účastnila celostátních dílen dramatické výchovy

a akcí Nipos – Artama.

Pedagogickou praxi získala působením na základních a jazykových školách. 10 let pracovala jako referentka odboru kultury a oddělení turistického informačního centra v Třeboni.

Scénáristicky, dramaturgicky a organizačně zajišťovala kulturní akce včetně jejich moderování (Novoroční ohňostroj, Ples Pětilisté růže, pietní akty, Zážitkové večery ve vodárenské věži, Malá noční dostaVĚŽníčka, Muzejní noc, Den otevřených ateliérů, Ježíškova pošta, Třeboň plná andělů…). Pravidelně účinkovala v historických slavnostech, v projektech Třeboň Rožmberská, Třeboň barokní a v rámci Nocí divadel.

Napsala knihu „Třeboň“ a sérii informačních a propagačních brožur. Publikovala v regionálním, republikovém i zahraničním tisku a má dlouholeté zkušenosti z práce pro rozhlasové a televizní stanice.

Jako průvodkyně pracovala v historických objektech i pro cestovní kanceláře. Je autorkou scénářů prohlídek Galerie buddhistického umění, Divadla J. K. Tyla a nočních kostýmovaných prohlídek Fantom divadla.

Kontakt: michaela.kajerova@seznam.cz

 

POÚTSTČTSONE
                                          

Novinky e-mailem:

Zadejte Vaši e-mailovou adresu

Novohradská flétna

Dne 10. 5. 2024 se naše tři žačky účastnily soutěže Novohradská flétna. Gratulujeme ke krásnému umístění a paní učitelce Jaroslavě Šlechtové děkujeme za reprezentaci školy.

více

Vystoupení žáků literárně dramatického oboru

Všichni jste srdečně zváni na vystoupení žáků literárně dramatického oboru!!

více

Mládí a Bohuslav Martinů

Ve dnech 22. 4. - 24. 4.2024 vyrazili naši zpěváci do Poličky, kde proběhla celostátní pěvecká soutěžní přehlídka Mládí a Bohuslav Martinů. Gratulujeme žákům ke krásným umístěním v silné konkurenci!! Zároveň děkujeme paní učitelce MgA. Stanislavě Blažíčkové a panu korepetitorovi Petru Egertovi B.A. za vynikající reprezentaci školy.

více

Ústřední kolo ve hře na klavír

Ve dnech 25. 4. - 28. 4. 2024 proběhlo v ZUŠ Taussigova Praha Ústřední kolo soutěže žáků ve hře na klavír. Naše škola tam měla jedno želízko v ohni v podobě klavírního dua Di Sinistra. Gratulujeme děvčatům ke krásnému umístění a paní učitelce BcA. Martině Krausové děkujeme za kvalitní přípravu jejich svěřenkyň!!

více

Přihlášky do AUK

Již přijímáme přihlášky Akademie umění a kultury Třeboň pro akademický rok 2024/2025 a 2025/2026. Možno stáhnout v odkazu.

více

Základní umělecká škola, Třeboň, Masarykovo nám. 20/I

Masarykovo nám. 20/I, Třeboň I, 379 01, Třeboň

Identifikátor datové schránky:  kw5jg6b

IČO: 60816902

PODATELNA >>

Prohlášení o přístupnosti

Šablony OP JAK ZUŠ Třeboň

Ředitel:

MgA. Matouš K. Řeřicha
e-mail: reditel@zustrebon.cz
telefon: 384 722 323

Zástupci ředitele:

Mgr. Jitka Bastlová
e-mail: zastupce@zustrebon.cz,              bastlova.jitka@centrum.cz

Alena Kohoutová
e-mail: kohoutova@zustrebon.cz

Odloučená pracoviště ZUŠ Třeboň

  • Lomnice nad Lužnicí
  • Suchdol nad Lužnicí
  • České Velenice

 


Partneři školy:

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout