ZUŠ Třeboň - Základní umělecká škola v Třeboni 

Mgr. Michaela Kajerová

V ZUŠ Třeboň vyučuje předměty literárně dramatického oboru.

Vystudovala filologii a základy společenských věd na pedagogické a filozofické fakultě OU a dramatickou výchovu na DAMU. Pravidelně se účastnila celostátních dílen dramatické výchovy

a akcí Nipos – Artama.

Pedagogickou praxi získala působením na základních a jazykových školách. 10 let pracovala jako referentka odboru kultury a oddělení turistického informačního centra v Třeboni.

Scénáristicky, dramaturgicky a organizačně zajišťovala kulturní akce včetně jejich moderování (Novoroční ohňostroj, Ples Pětilisté růže, pietní akty, Zážitkové večery ve vodárenské věži, Malá noční dostaVĚŽníčka, Muzejní noc, Den otevřených ateliérů, Ježíškova pošta, Třeboň plná andělů…). Pravidelně účinkovala v historických slavnostech, v projektech Třeboň Rožmberská, Třeboň barokní a v rámci Nocí divadel.

Napsala knihu „Třeboň“ a sérii informačních a propagačních brožur. Publikovala v regionálním, republikovém i zahraničním tisku a má dlouholeté zkušenosti z práce pro rozhlasové a televizní stanice.

Jako průvodkyně pracovala v historických objektech i pro cestovní kanceláře. Je autorkou scénářů prohlídek Galerie buddhistického umění, Divadla J. K. Tyla a nočních kostýmovaných prohlídek Fantom divadla.

Kontakt: michaela.kajerova@seznam.cz

 

POÚTSTČTSONE
                                          

Novinky e-mailem:

Zadejte Vaši e-mailovou adresu

Zimní pohádka

Pod pedagogickým vedením paní učitelky MgA. Pavly Řeřichové se žáci výtvarného oboru z pobočky v Suchdole nad Lužnicí zúčastnili soutěže vyhlášené Informačním centrem města Třeboně s názvem Zimní pohádka. Ve veřejném hlasování na Facebooku zvítězila Ema Blaťáková, která zabodovala i u odborné poroty spolu s Adélou Maděrovou. Našim žačkám a paní učitelce velice gratulujeme!!

Bachovská cesta

Ve dnech 26. - 29. 10. se v ZUŠ J. S. Bacha v západočeských Dobřanech konala Mezinárodní soutěž ve hře na klavír "Bachovská cesta". Gratulujeme naší žačce a její paní učitelce BcA. Martině Krausové ke krásnému umístění!!

více

Základní umělecká škola, Třeboň, Masarykovo nám. 20/I

Masarykovo nám. 20/I, Třeboň I, 379 01, Třeboň

Identifikátor datové schránky:  kw5jg6b

IČO: 60816902

PODATELNA >>

Prohlášení o přístupnosti

Šablony OP JAK ZUŠ Třeboň

Ředitel:

MgA. Matouš K. Řeřicha
e-mail: reditel@zustrebon.cz
telefon: 384 722 323

Zástupci ředitele:

Mgr. Jitka Bastlová
e-mail: zastupce@zustrebon.cz,              bastlova.jitka@centrum.cz

Alena Kohoutová
e-mail: kohoutova@zustrebon.cz

Odloučená pracoviště ZUŠ Třeboň

  • Lomnice nad Lužnicí
  • Suchdol nad Lužnicí
  • České Velenice

 


Partneři školy:

Zavřít

 

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout