ZUŠ Třeboň - Základní umělecká škola v Třeboni 

Vojta Šimek a Míša Fišer

Milí žáci, milí rodiče,

nastal čas, kdy se budeme několik týdnů učit hrát na kytaru trochu jinak, než jak jsme byli doposud zvyklí. Všichni jsme byli vhozeni do nových a nepoznaných vod, jak se nám v nich bude plavat, je již na nás smiley

Každého jsem již kontaktovala a informovala o prvních krocích. Se staršími žáky komunikuji v rámci skupin na Messengeru, které tam máme vytvořené a budu jim úkoly zadávat tam, ale zároveň je vkládat i na webové stránky. S dětmi prvních a druhých ročníků je komunikace složitější, musím přes rodiče. I v tomto případě mám vytvořené skupiny v rámci sms, či aplikace WhatsApp. Tímto chci poprosit rodiče „malých“ žáků, ať se neobávají mě přidat např. do přátel na Facebooku, nebo mě kontaktovat na Messengeru. Mají-li děti ve svých telefonech některou z těchto aplikací, ať se mi také děti ozvou. Nemám jejich telefonní čísla. Veškerá komunikace a výuka potom bude jednodušší, když budu vše řešit pouze s žáky, bez „prostředníka“ smiley

K dispozici jsem na telefonním čísle 721 230 829, kde funguje právě WhatsApp i Messenger. V rámci Facebooku a Messengeru jsem dostupná pod profilem Jitka Bastlová. Kontaktovat mě můžete i na email bastlova.jitka@centrum.cz. Nově mě můžete nalézt i na Skype pod výše uvedeným telefonním číslem, nebo jménem Jitka Bastlová (v profilové fotce oranžový Fénix na černém pozadí).  

A jak budou naše „hodiny“ kytary probíhat?

Všichni žáci by si měli neustále opakovat vše, co jsem jim zadala na poslední hodině kytary (je to zapsané v žákovské knížce). Až se vrátíme do standartního režimu výuky, navážeme tam, kde jsme přestali. V rámci tzv. „distanční“ formy výuky budu na webových stránkách zadávat žákům domácí cvičení, která hravě zvládnou ve formě interaktivních úkolů. Budu vyžadovat zpětnou vazbu, napsat pár slov, zaslat video (právě přes WhatsApp, Messenger ev. email), na které budu v rámci možností co nejdříve reagovat. Každý týden budu přidávat něco nového smiley Kdo bude mít zájem, můžeme vyzkoušet i online výuku přes Skype. Prosím ale o zpětné vazby, nebojte se mi psát, telefonovat!!

Pevně věřím, že se všem bude tato forma výuky líbit smiley

S přáním pevného zdraví a rodičům navíc pevných nervů

paní učitelka Jitka Bastlová

 

Týden od 16. 3. 2020 - 29. 3. 2020

Úkol č. 1.

Ať se kluci naučí hrát písničku Na políčku v jetelíčku z večerníčku Včelí medvídci. 

Noty ke stažení zde a druhá možnost zde.

Prosím o zaslání krátké nahrávky, jak písnička jde.

Úkol č. 2.

Níže bude ke stažení part bicích, který je právě k písničce Na políčku v jetelíčku ve výsledném tempu. Nechci, aby do tohoto tempa kluci hráli a zároveň zpívali, ale byla bych ráda, kdyby se pokusili písničku do bicích zazpívat. Též prosím o zaslání nahrávky, abych ji mohla zhodnotit smiley

Bicí Na políčku v jetelíčku.

Nahrávky můžete posílat výše uvedenými způsoby, u WhatsAppu nemusíte přes vytvořenou skupinu, můžete individuálně.

POÚTSTČTSONE
                                          

Novinky e-mailem:

Zadejte Vaši e-mailovou adresu

Alena Kohoutová

 

:-)

Moje milá děvčata a kluci, když spolu teď nemůžeme hrát, můžeme se aspoň slyšet.
Všichni máte v žák.knížce číslo mého mobilu, tady máte i můj email: alena.kykyryky@seznam.cz.
Budu ráda, když mi budete jakkoli dávat vědět, jestli se vám uložené věci z poslední naší výuky daří či ne.
Myslím na vás a ráda pomohu radou nebo se domluvíme, co dál.
Pro všechny platí: začínejte denní hraní písničkou. Máte zpěvníky, tak listujte a hrajte si – pro radost svoji a svých rodičů.
Vaše Alena Kohoutová

 

 

Učební materiály pro kytaristy :-)

Učební materiály v rámci "distančního" studia na profil vložila pro své žáky paní učitelka Mgr. Jitka Bastlová. K dispozici jsou i pro ostatní žáky kytarového oddělení :-)

více

Domácí práce "nejen" výtvarného oboru

Pod profilem pana učitele Mgr. Viléma Roženského jsou vypsány pro jeho žáky návrhy domácí práce. Nic však nebrání tomu, aby se do malování pustili i žáci oboru hudebního, tanečního, nebo literárně dramatického. Budete-li se "nudit", máte všichni možnost se projevit a Vaše domácí výtvor potom přinést ukázat panu učitelovi Roženskému :-)

více

Domácí příprava zpěváků

Pokyny k domácí přípravě naleznou žáci pěveckého oddělení pod profilem jejich paní učitelky MgA. S. Blažíčkové.

https://www.zustrebon.cz/a-364-domaci-priprava.html

https://www.zustrebon.cz/a-363-domaci-priprava.html

více

Výtvarná výchova, skupina paní učitelky Bc. Jany Řeřábkové

V rámci opatření výzvy Vlády ČR prosím žáky o náledující:

Moji milí žáci, v těchto nečekaných dnech volna byste si mohli pohrát s věcmi, které máte doma k vyhození. Sestavte „něco“ z čeho si po návratu do ZUŠ uděláme výstavku. Může to být v 3D, ale i jen plošná práce – třeba jako komiks, nebo ilustrace. Než začnete tvořit, zeptejte se rodičů, jestli můžete pracovat s vybraným materiálem.

více

Hudební nauka

Naši milí hudebníci, víme, že naším cílem je, aby hudební nauka nebyla jen pouhou teorií a nudou. Momentální situace nám dává prostor spíše k té teorii.  Proto pokud máte náladu a chuť procvičovat něco málo z hudebního světa, máte po dobu uzavření školy možnost domácí práce. 

více

Režim výuky v podobě "home office"

Umožňujeme rodičům a žákům aby pedagogy v době jejich hodin kontaktovali telefonicky, přes sociální sítě (Skype, Facebook, WhatsApp aj.) a informovali se o náplni domácí přípravy.

HO: Konzultace mohou probíhat přes videohovory či telefonické konzultace.

LDO: doporučení např. textů a filmů.

TO: návrhy vlastních choreografií.

VO: domácí tvorba, např. komiks, či jiné výtvarné úkoly.

 

více

TALENT JIHOČESKÉHO KRAJE 2019

Jubilejní 20. ročník ankety pro nadanou jihočeskou mládež byl vyhlášen v úterý 25. února v prostorách Jihočeské filharmonie. Za rok 2019 bylo oceněno přes 60 jednotlivců. Naše škola nominovala tři talentované žáky, z nichž dva byli oceněni. Veliká gratulace patří žákům pěveckého oddělení Sáře Hejlové, Tomáši Michalovi a jejich paní učitelce MgA. Stanislavě Blažíčkové!!

více

Základní umělecká škola, Třeboň, Masarykovo nám. 20/I

Masarykovo nám. 20, Třeboň I, 379 01, Třeboň

Identifikátor datové schránky:  kw5jg6b

PODATELNA >>

Ředitel:

MgA. Matouš K. Řeřicha
e-mail: reditel@zustrebon.cz
telefon: 384 722 323

Zástupce ředitele:

Mgr. Jitka Bastlová
e-mail: zastupce@zustrebon.cz

Alena Kohoutová
e-mail: kohoutova@zustrebon.cz

Odloučená pracoviště ZUŠ Třeboň

  • Lomnice nad Lužnicí
  • Suchdol nad Lužnicí
  • České Velenice

 


Partneři školy:

Zavřít

Režim pedagogů „home office“ ZUŠ Třeboň:

NOVÉ ČI AKTUALIZOVANÉ INFORMACE OHLEDNĚ DOMÁCÍ PŘÍPRAVY JE MOŽNÉ NALÉZT POD PROFILEM MgA. STANISLAVY BLAŽÍČKOVÉ, MÁRII MIKLOŠOVÉ, Bc. JANY ŘEŘÁBKOVÉ, HANY SAMCOVÉ A VLADIMÍRY STRNADLOVÉ. 

INFORMACE O DOMÁCÍ PRÁCI ZADALI JIŽ POD SVŮJ PROFIL Mgr. JITKA BASTLOVÁ, ALENA KOHOUTOVÁ, BcA. MARTINA KRAUSOVÁ, MgA. LUCIE KUKAČKOVÁ, MILAN KÝČEK, Bc. LENKA PELOUCHOVÁ, MgA. JIŘÍ REZEK, Mgr. VILÉM ROŽENSKÝ, MgA. MATOUŠ ŘEŘICHA A LENKA SLANINOVÁ. 

NA WEBOVÉ STRÁNKY BYLY VLOŽENY NOVÉ UČEBNÍ MATERIÁLY HUDEBNÍ NAUKY!! KE STAŽENÍ JSOU K DISPOZICI POD PROFILEM UČITELE Bc. LENKA PELOUCHOVÁ, NEBO V ODKAZU PRAVÉ LIŠTY. 

Umožňujeme rodičům a žákům aby pedagogy v době jejich hodin kontaktovali telefonicky, přes sociální sítě (Skype, Facebook, WhatsApp aj.) a informovali se o náplni domácí přípravy.

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY www.zustrebon.cz A FACEBOOK ŠKOLY, KDE VÁS BUDEME INFORMOVAT O DALŠÍCH KROCÍCH 

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím