Promoce studentů AUK 2016/2017 - 2017/2018

V třeboňském Divadle J. K. Tyla ukončilo dvouleté studium Akademie Umění a kultury sedm desítek studentů.  Slavnostní promoce se uskutečnila v rámci projektu Vzdělávání III. věku při Základní umělecké škole v Třeboni pro posluchače hudebního, výtvarného, tanečního a literárně dramatickém oboru. Absolventské diplomy převzali z rukou patronů projektu starostky Třeboně Terezie Jenisové a místostarosty Josefa Pindrocha, místostarosty Suchdola nad Lužnicí Jana Kroniky a ředitele ZUŠ Třeboň Matouše K. Řeřichy. Projekt finančně podporuje Jihočeský kraj. Bezplatné studium absolvovali posluchači 55+ z Českých Velenic, Dvorů nad Lužnicí, Suchdola nad Lužnicí a Třeboně. V následném kulturním programu vystoupili pedagogové ZUŠ Třeboň.

Pěvecká soutěž Olomouc 2019

Gratulujeme našim zpěvákům a jejich paní učitelce MgA. Stanislavě Blažíčkové za krásnou reprezentaci naší školy!!

Miniturné VII.

"Bachovská cesta"

1. ročníku mezinárodní soutěže "Bachovská cesta" se zúčastnily i naše dvě žačky ze třídy paní učitelky BcA. Martiny Krausové. Gratulujeme ke krásné reprezentaci naší školy!!

Advent a Vánoce v Třeboni 2019

Základní umělecká škola, Třeboň, Masarykovo nám. 20/I