Promoce studentů AUK 2016/2017 - 2017/2018

V třeboňském Divadle J. K. Tyla ukončilo dvouleté studium Akademie Umění a kultury sedm desítek studentů.  Slavnostní promoce se uskutečnila v rámci projektu Vzdělávání III. věku při Základní umělecké škole v Třeboni pro posluchače hudebního, výtvarného, tanečního a literárně dramatickém oboru. Absolventské diplomy převzali z rukou patronů projektu starostky Třeboně Terezie Jenisové a místostarosty Josefa Pindrocha, místostarosty Suchdola nad Lužnicí Jana Kroniky a ředitele ZUŠ Třeboň Matouše K. Řeřichy. Projekt finančně podporuje Jihočeský kraj. Bezplatné studium absolvovali posluchači 55+ z Českých Velenic, Dvorů nad Lužnicí, Suchdola nad Lužnicí a Třeboně. V následném kulturním programu vystoupili pedagogové ZUŠ Třeboň.

POZOR, POZOR, HLEDÁME DO NAŠÍ NOVÉ ŠKOLY UKLÍZEČKU!!

ZUŠ Třeboň přijme od září 2019 uklízečku na HPP. Bližší informace na 774 340 909!!

Vernisáž VO

ZUŠ Open očima VO

ZUŠka v novém!!

POZOR, POZOR!!

Vážení milí přátelé, rodiče a žáci ZUŠ Třeboň.

Z důvodu stěhování hlavní budovy školy MŠMT na žádost vedení ZUŠ povolilo ukončení vyučování školního roku 2018/2019 dnem 14. 6. 2019 v místech poskytujících vzdělání: Hradební 24 a Masarykovo nám. 1, Třeboň.

Děkujeme všem za pochopení a v září se těšíme v novém.

MgA. Matouš Řeřicha ředitel ZUŠ Třeboň

Pódium mladých 2019

Všichni jste srdečně zváni v pondělí 8. 7. 2019 od 19:30 hodin do Divadla J. K. Tyla v Třeboni!!

Partneři školy:

Vážení milí přátelé, rodiče a žáci ZUŠ Třeboň.

dnem 14. 6. 2019

v místech poskytujících vzdělání: Hradební 24 a Masarykovo nám. 1, Třeboň.

Děkujeme všem za pochopení a v září se těšíme v novém.

MgA. Matouš Řeřicha ředitel ZUŠ Třeboň