Promoce studentů AUK 2016/2017 - 2017/2018

V třeboňském Divadle J. K. Tyla ukončilo dvouleté studium Akademie Umění a kultury sedm desítek studentů.  Slavnostní promoce se uskutečnila v rámci projektu Vzdělávání III. věku při Základní umělecké škole v Třeboni pro posluchače hudebního, výtvarného, tanečního a literárně dramatickém oboru. Absolventské diplomy převzali z rukou patronů projektu starostky Třeboně Terezie Jenisové a místostarosty Josefa Pindrocha, místostarosty Suchdola nad Lužnicí Jana Kroniky a ředitele ZUŠ Třeboň Matouše K. Řeřichy. Projekt finančně podporuje Jihočeský kraj. Bezplatné studium absolvovali posluchači 55+ z Českých Velenic, Dvorů nad Lužnicí, Suchdola nad Lužnicí a Třeboně. V následném kulturním programu vystoupili pedagogové ZUŠ Třeboň.

Slavnostní otevření nové učebny v Lomnici nad Lužnicí

Dne 9. 10. 2019 byla na pobočce v Lomnici nad Lužnicí slavnostně otevřena nová učebna pro potřeby ZUŠ Třeboň.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ!!

Nové informace ze Spolku rodičů!!

Předsedkyně Spolku rodičů svolává Členskou schůzi Spolku rodičů, která proběhne v sále ZUŠ 24. 10. 2019 od 18 hodin. Více v odkazu.

Základní umělecká škola, Třeboň, Masarykovo nám. 20/I

Masarykovo nám. 20, Třeboň I, 379 01, Třeboň