Promoce studentů AUK 2016/2017 - 2017/2018

V třeboňském Divadle J. K. Tyla ukončilo dvouleté studium Akademie Umění a kultury sedm desítek studentů.  Slavnostní promoce se uskutečnila v rámci projektu Vzdělávání III. věku při Základní umělecké škole v Třeboni pro posluchače hudebního, výtvarného, tanečního a literárně dramatickém oboru. Absolventské diplomy převzali z rukou patronů projektu starostky Třeboně Terezie Jenisové a místostarosty Josefa Pindrocha, místostarosty Suchdola nad Lužnicí Jana Kroniky a ředitele ZUŠ Třeboň Matouše K. Řeřichy. Projekt finančně podporuje Jihočeský kraj. Bezplatné studium absolvovali posluchači 55+ z Českých Velenic, Dvorů nad Lužnicí, Suchdola nad Lužnicí a Třeboně. V následném kulturním programu vystoupili pedagogové ZUŠ Třeboň.

Imatrikulace studentů AUK

Dne 26. 9. 2018 byli v sále ZUŠ Třeboň slavnostně imatrikulováni noví studenti Akademie III. věku pro akademické roky 2018/2019 a 2019/2020.

Členská schůze Spolku rodičů ZUŠ v Třeboni!!

Ve středu 24. října od 18 hodin se v Divadle J. K. Tyla v Třeboni koná členská schůze Spolku rodičů. Prosíme všechny rodiče, aby se na schůzi dostavili!!