Základy hry na kytaru získala v Havlíčkově Brodě. V roce 1998 začala studovat kytaru na konzervatoři v Českých Budějovicích.  Konzervatoř úspěšně absolvovala ve třídě Mgr. Vilmy Manové v roce 2004. V témže roce začala studovat Hudební vědu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V roce 2011 složila Státní závěrečnou zkoušku a získala titul Mgr.

Na základních uměleckých školách vyučuje od roku 1999, v ZUŠ Třeboň působí od října 2002. V únoru 2006 odešla na mateřskou dovolenou a do zaměstnání se vrátila v září 2010.

Ve volném čase se věnuje hře na tenor saxofon, ukulele, viola da gamba a banjo.

Pravidelně se účastní kurzů DVPP v oblasti kytarové hry.

e-mail.: bastlova.jitka@centrum.cz

Prague Junior Note 2018

Gratulujeme paní učitelce BcA. Martině Krausové a mladým klavíristkám za krásnou reprezentaci školy!

Promoce studentů AUK

30. 5. 2018 proběhla v třeboňském divadle J. K. Tyla slavnostní promoce studentů AUK. Tisková zpráva a fotodokumentace v odkazu :-)

NÁBOR NOVÝCH ŽÁKŮ DO LDO

Přijímací talentové zkoušky pro zájemce o literárně dramatický obor proběhnou 25. a 26. 6. 2018.

AUK - PŘIJÍMÁME NOVÉ STUDENTY

Akademie umění a kultury – vzdělávání III. věku je určena pro osoby v postproduktivním věku, tj. pro seniorky, seniory a občany ve věku 55+. Pro akademický rok 2018/2019 a 2019/2020 přijímáme nové zájemce o studium.  Přihláška ke studiu ke stažení zde.