Promoce studentů AUK 2016/2017 - 2017/2018

V třeboňském Divadle J. K. Tyla ukončilo dvouleté studium Akademie Umění a kultury sedm desítek studentů.  Slavnostní promoce se uskutečnila v rámci projektu Vzdělávání III. věku při Základní umělecké škole v Třeboni pro posluchače hudebního, výtvarného, tanečního a literárně dramatickém oboru. Absolventské diplomy převzali

z rukou patronů projektu starostky Třeboně Terezie Jenisové a místostarosty Josefa Pindrocha, místostarosty Suchdola nad Lužnicí Jana Kroniky a ředitele ZUŠ Třeboň Matouše K. Řeřichy. Projekt finančně podporuje Jihočeský kraj. Bezplatné studium absolvovali posluchači 55+ z Českých Velenic, Dvorů nad Lužnicí, Suchdola nad Lužnicí a Třeboně. V následném kulturním programu vystoupili pedagogové ZUŠ Třeboň.

Nové studenty přijímá Akademie Umění a kultury do 4. 9. 2018. Více informací a přihlášky ze stažení na www.zustrebon.cz - AUK

Prague Junior Note 2018

Gratulujeme paní učitelce BcA. Martině Krausové a mladým klavíristkám za krásnou reprezentaci školy!

Mezinárodní akordeonový festival Euromusette a Goldentango

Gratulujeme našim mladým akordeonistum a paní učitelce Lence Slaninové za krásnou reprezantaci naší školy na Slovensku!! :-)

Promoce studentů AUK

30. 5. 2018 proběhla v třeboňském divadle J. K. Tyla slavnostní promoce studentů AUK. Tisková zpráva a fotodokumentace v odkazu :-)

NÁBOR NOVÝCH ŽÁKŮ DO LDO

Přijímací talentové zkoušky pro zájemce o literárně dramatický obor proběhnou 25. a 26. 6. 2018.

AUK - PŘIJÍMÁME NOVÉ STUDENTY

Akademie umění a kultury – vzdělávání III. věku je určena pro osoby v postproduktivním věku, tj. pro seniorky, seniory a občany ve věku 55+. Pro akademický rok 2018/2019 a 2019/2020 přijímáme nové zájemce o studium.  Přihláška ke studiu ke stažení zde.